Destek

Destek Platformu

Her Zaman Yanınızdayız

Hesapküpü programıyla ilgili merak ettiklerinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Genel Sorular

Hesapküpü nedir?

Web tabanlı ön muhasebe programı Hesapküpü’yle mali bilgilerinizi oluşturabilir, takip edebilir, yönetebilir ve depolayabilirsiniz. Şirketinizin finansal operasyonlarını kullanımı kolay arayüzü sayesinde hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizin tamamına online olarak istediğiniz cihazdan, istediğiniz an ulaşabilirsiniz. 

Donanım yatırımı ya da kurulum gerektiriyor mu?

Hesapküpü web tabanlı bir ön muhasebe hizmeti programı olduğu için kurulum gerektirmez ve ekstra bir donanım yatırımı yapmanıza da gerek yoktur. Programı kullanmaya başlamak için üye olmanız yeterlidir. 

Üyelik sırasında kullandığınız e-posta adresiniz ve oluşturduğunuz şifreyle internet bağlantısı olan her yerden, ister bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan ya da tabletinizden hesabınıza erişerek müşteri ve tedarikçilerinizle olan işlemlerinizi takip edebilir, fatura ekleyebilir, işletmenizin güncel durumunu görüntüleyebilirsiniz.  

Programı kullanmak için eğitim almam gerekir mi?

Ön muhasebe işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapabilmenizi sağlayan Hesapküpü’nü kullanmak için herhangi bir eğitime gerek duymazsınız. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğunda blog sayfamızdaki içeriklerden yararlanabilirsiniz.

Programı internet bağlantısı olmadan kullanabilir miyim?

Hesapküpü, web tabanlı bir uygulamadır ve internet bağlantısı gerektirir. İnternet bağlantısı olan her yerden cep telefonu, tablet veya bilgisayarınızdan ön muhasebeye yönelik finansal verilerinize ulaşabilirsiniz.

Genel muhasebe kayıtlarımı bu programla tutabilir miyim?

Hesapküpü, küçük işletme sahiplerinin ön muhasebe hesaplarıyla ilgili işlemleri her yerden kolayca ve hızlı bir şekilde yapmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Mali müşavirlerin işletmeniz için aylık ve yıllık olarak beyanname hazırladığı genel muhasebe programlarından farklıdır.

İhtiyacım olduğunda nasıl destek alırım?

Ücretsiz ve sınırsız destek hizmetimizden yararlanmak için destek@hesapkupu.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Uygulama içindeki mesaj kutusunu kullanarak müşteri temsilcilerimize mesaj gönderebilir ya da 0850 480 01 61 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ekibimize 09.00-18.00 mesai saatleri arasında ulaşabilirsiniz. 

Abonelik İşlemleri

Nasıl üye olabilirim?

“Ücretsiz Deneyin” butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formdaki bilgileri doldurarak sistemimize üye olabilirsiniz ve Hesapküpü’nü 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Ön muhasebeye ayırdığınız bütçeyi ve zamanı daha verimli kullanarak gerekli planlamaları yaparak, işletmenizi büyütecek adımlar atabilirsiniz.

Güvenlik

Kullanıcı Hesabı

Fatura Yönetimi

Müşteri ve Tedarikçi

Aradığınız Yanıtı Bulamadınız mı?

Diğer sorularınız için aşağıdaki telefon numarası veya e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi arayın
Uzman danışmanlarımız telefonda da yanınızda! Hafta içi  09.00 – 18.00 saatleri arasında bizi arayıp destek alabilirsiniz.
0850 480 01 61
Bize yazın
Sorularınızı veya destek talebinizi bize e-posta ile ulaştırabilirsiniz. Mesajınıza en geç 1 iş günü içerisinde dönüş yapıyoruz.
destek@hesapkupu.com
Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.
×

Powered by WhatsApp Chat

×