KOBİ’ler için Dijital Pazarlamanın Önemi

Türkiye’de, günde ortalama 47 Milyon insan internete bağlanıyor ve günün 7 saatini internet başında geçiriyor.

KOBİ’ler için Dijital Pazarlamanın önemini ele aldığımız bu yazımızda Girişimciler ve Şirket Hacimlerini büyütmek isteyenler için bir rehber özelliği taşımaktadır. Her şeyden önce Türkiye’deki dijital pazarlama etkilerine göz atalım.

Türkiye Dijital Pazarlama

Türkiye’de günde ortalama 47 Milyon insan internete bağlanıyor ve günün 7 saatini internet başında geçiriyor. İçinde bulunduğumuz salgının yaygınlaşmasıyla evinde kalan insanlar online alışveriş kullanımının kolaylığını keşfettiler. Bu rahatlıkla birlikte e-ticaret sitesi hizmetlerinin yaygınlaşması arttı. Online ödeme sistemlerinin kolay birleşimi ve internet reklamcılığının ölçümlenebilir oluşu dijital pazarlama kavramının da önemini arttırdı.

Yerelden başlayıp yurt geneline ve hatta uluslararası düzeyde, doğru zamanda doğru kullanıcılara ulaşmak. Markayı bilinir kılmak ve müşterilerin doğrudan kuruluşa ulaşmasını sağlamak için en etkili yok hangisidir sizce? Tabi ki en etkili yol dijital pazarlamadır. Pazarlama stratejilerini dijital odaklı oluşturan KOBİ’ler bu mecrayı aktif şekilde kullanmaya başladılar.

Dijital dönüşüme ayak uyduran KOBİ’ler düşük maliyetli reklam yatırımlarıyla hedeflenen geri dönüşleri almayı başarıyorlar. Markalarının daha kurumsal daha güvenilir ve erişilebilir bir hale getirilmesi için firmaların  yeni stratejiler belirlemesi de gerekmektedir.

Dijital Pazarın İçinde Dijital Muhasebe

Dijital pazarlamanın öneminin ne kadar fazla olduğunu artık biliyorsunuzdur.  Gündelik işlerimizin tümünü artık elektronik ortamda kolaylıkla gerçekleştirebileceğimizi biliyoruz. Bu yeniliğin içerisinde küçük büyük tüm KOBİ’lerin dijital pazara doğru gelişimi sürüyor. Firmaların tüm veri giriş ve çıkışlarının yine elektronik ortamda kontrol edilebilmesi durumu işleri daha da kolaylaştırdı. Bu durum trende uyum sağlayabildiklerini gösteriyor.

Hesapküpü ile Dijital Pazar daha ucuz ve kolay!

İlk olarak Online muhasebe uygulamaları sunan Hesapküpü’ne merhaba deyin. Dijitalleşen dünyadaki en büyük kurtarıcınız Hesapküpü olacaktır. İşlemlerinizin tek bir kanaldan, istediğiniz yerde ve  istediğiniz cihazınızdan yönetilmesi iş yükünüzü azaltmaya yardımcı olacaktır. Tabi ki zamandan da tasarruf etmenize fayda sağlayacaktır. Gelin Hesapküpü’nün sizler için sunduğu kolaylıkları yakından inceleyelim:

 

  1. Dijital pazarda sattığınız tüm ürünlerinizin faturasını anında oluşturabileceksiniz. Ayrıca tek tıkla iptal edebilecek ve oluşturduğunuz tüm faturaları arşivlemeniz çok kolay olacak. 
  2. Finansal verilerinize istediğiniz yerden arzu ettiğiniz cihazınızla erişim sağlayabileceksiniz. Şirket ekibiniz veya birden çok kullanıcı için ortak erişim kolaylığı sağlanabileceksiniz. Sonuç olarak alt yapımız ile online süreç daha etkin yürütebilme şansı yakalayacaksınız.
  3. Donanım, kurulum, bakım, sistem yönetimi, güncelleme ve sunucu arızalarına ilişkin oluşan maliyetleri ortadan kaldırmak Hesapküpü ile mümkün.
  4. Banka hesaplarınızla çevrimiçi bağlantı kurabilirsiniz.  Ekstre takiplerinizi de tek ekran üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

 

Milyonlarca kullanıcıya ulaşmak Hesapküpü ile tek tık. Diğer web tabanlı araçlarla entegrasyon sağlayabilmesi sayesinde ürün stok durumu, fiyat bilgilerinin güncellenmesi gibi işleriniz için vakit kaybı yaşamayacaksınız. Masa başına bağlı kalmadan aktif olarak işletmesiyle bütünleşmiş herkes çevrimiçi ön muhasebe programı Hesapküpü’nü tercih ediyor. İster ofisinizde ister yolda ister işe ara verdiğiniz soluklandığınız bir kafede isterseniz de müşterinizin yanında, siz neredeyseniz Hesapküpü’ne kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Hesapküpü Ön Muhasebe programı ile anında fatura oluşturabilirsiniz.  Alacak borç takibini gerçekleştirebilir ve işletmenizin gelir giderinizi takip edebilirsiniz. Kısacası Hesapküpü Ön Muhasebe Programı ile ofisinize bağlı kalmadan işlerinize koşturup aynı zamanda çözümler üretebilirsiniz. Kolaylığa ilk adımı Hesapküpü ile atın!

bir yorum bırakın

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.
×

Powered by WhatsApp Chat

×