Web tabanlı ön muhasebe programının özellikleri nelerdir?

Web tabanlı ön muhasebe programı, uzak sunucularda barındırılan muhasebe yazılımıdır. Borç hesapları, alacak hesapları, maaş bordrosu, envanter ve daha fazlası gibi tüm tipik muhasebe modüllerini içerir.
blank

Web tabanlı ön muhasebe programının özellikleri nelerdir?

Web tabanlı ön muhasebe programı, uzak sunucularda barındırılan muhasebe yazılımıdır. Borç hesapları, alacak hesapları, maaş bordrosu, envanter ve daha fazlası gibi tüm tipik muhasebe modüllerini içerir. Şirket içi yazılımdan farklı olarak, yazılım işlevselliği web üzerinden sağlanır ve kullanıcının bir PC veya mobil cihaz aracılığıyla İnternet erişimi olduğu sürece verilere erişim sağlar.

Web tabanlı ön muhasebe programının avantajları nedir?

Muhasebe yazılımı türleri listesi 2 ana konuyu içerir:

Çalıştırılacak kurulu muhasebe yazılımının masaüstüne veya dizüstü bilgisayara yüklenmesi gerekir. Bu tür bir sistemle sağlanan veriler yalnızca bilgisayarda veya dizüstü bilgisayarda mevcuttur ve çevrimiçi olarak mevcut değildir.

Web tabanlı muhasebe yazılımı (bulut hesaplama yazılımı veya çevrimiçi hesaplama yazılımı olarak da bilinir) uzak sunucularda barındırılır ve İnternet üzerinden erişilebilen veriler sağlar. Girilen veriler, bilgilerin işlendiği ve kullanıcıya geri döndüğü “buluta” gönderilir.

Web tabanlı muhasebe yazılımının avantajları:

 • Şirketin mevcut mali durumuna gerçek zamanlı olarak net bir bakış;
 • Finansal verilere her zaman her yerden erişim;
 • Herhangi bir cihazdan bilgi ve belgelere erişim;
 • Birden çok kullanıcı için verilere erişim;
 • Şirketin ekibi ve danışmanlarıyla kolayca çevrimiçi işbirliği;
 • Banka hesaplarıyla çevrimiçi bağlantı;
 • Manuel veri girişi için harcanan zamanı azaltmak;
 • Diğer web tabanlı araçlarla entegrasyon;
 • Finansal bilgileri yönetmek için harcanan zamanı azaltmak;
 • Kurulu muhasebe yazılımından daha ucuzdur (genellikle ödemeler aylık olarak yapılır);
 • Otomatik güncelleme;
 • Donanım, kurulum, bakım, sistem yönetimi, güncelleme ve sunucu arızalarına ilişkin maliyetleri ortadan kaldırmak;
 • Yedeklemeler ve veri güvenliği.

Mobilden ön muhasebe programı nasıl kullanılır?

Mobil Ön Muhasebe, muhasebe görevlerini her yerden ve her zaman gerçekleştirmek için akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar veya tabletler gibi herhangi bir mobil cihaz aracılığıyla finansal ve diğer işle ilgili bilgilere erişme yeteneğidir.

Mobil uygulamalar üzerinden veya doğrudan internet tarayıcıları üzerinden erişilebilen yazılım ve hizmetleri oluşturur. Mobil ön muhasebenin trendi oldukça hızlı büyüyor. Bu büyüme trendinin geç kalmadan bir kenarından da siz tutun.

Mobil hesaplama, verilere herhangi bir zamanda uzaktan erişim sağladığından bu kısıtlamanın üstesinden gelinmesine yardımcı olur. Derhal ilgilenilmesi gereken acil bir görev olsa bile, işi tamamlamak için ofise gitmenize gerek yoktur.

Muhasebeciler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar gibi internete bağlı herhangi bir cihazdan hareket halindeyken çalışabilir. Üretkenliği artırmaya ve seyahat süresinden tasarruf etmeye yardımcı olur.

Hesapküpü ön muhasebe programı nasıl kullanılır?

Hesapküpü ön muhasebe programı, www.hesapkupu.com internet sitesi üzerinden kolayca üye olabileceğiniz, 3 ay boyunca ücretsiz deneyebileceğiniz bir ön muhasebe programı ile sizleri buluşturuyor.  Kullanımı kolay ve herhangi bir eğitim gerektirmeyen istediğiniz her yerden ulaşabileceğiniz hesap küpü ön muhasebe programına, kredi kartı bilgilerinizi girmeden 3 ay gibi bir süre kullanabilirsiniz. 

Web tabanlı ön muhasebe programı Hesap Küpü ön muhasebe programını kimler kullanır?

Masa başına bağlı kalmadan aktif olarak işletmesiyle bütünleşmiş herkes çevrimiçi ön muhasebe programı hesap küpünü tercih ediyor. İster ofisinizde, ister yolda,  ister işe ara verdiğiniz soluklandığınız bir kafede isterseniz de müşterinizin yanında, siz neredeyseniz hesap küpüne kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Hesap Küpü Ön Muhasebe programı ile anında fatura oluşturabilir, alacak borç takibini gerçekleştirebilir ve işletmenizin gelir giderinizi takip edebilirsiniz. Kısacası Hesap Küpü Ön Muhasebe Programı ile ofisinize bağlı kalmadan işlerinize koşturup aynı zamanda çözümler üretebilirsiniz. Kolaylığa ilk adımı hesapküpü ile atın!

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla, genellikle çerezler biçiminde belirli hizmetlerden bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Lütfen bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini unutmayın.
×